Вийшов черговий випуск журналу

«Слово Національної школи суддів України» 

Вийшов черговий випуск фахового загальнодержавного науково-практичного та науково-методичного юридичного видання «Слово Національної школи суддів України» № 1-2 (38-39) 2022. 

Провідною статтею номера стала стаття Ірини Шаповалової, судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області, тренера Національної школи суддів України, доктора філософії в галузі права «Застосування положень ч. 5 ст. 615 КПК України під час здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану: окремі аспекти». 

У статті досліджено питання практичної реалізації можливості продовження обраного під час досудового розслідування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою в умовах воєнного стану, пов’язаного із застосуванням судами положень ч. 5 ст. 615 КПК України. 

Звернено увагу на відсутність прямої вказівки законодавця на необхідності щодо постановлення судом ухвали як виду судового рішення, яке дає підстави суду звернутись до положень ч. 5 ст. 615 КПК України у випадках вирішення клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, обраного раніше або під час досудового розслідування. 

Доведено, що підстави застосування положень ч. 5 ст. 615 КПК України мають бути викладені в ухвалі суду, із визначенням її обов’язкових елементів. 

До випуску також увійшли наукові статті за рубриками «Організація судочинства», «Права людини», «Національна безпека», «Теорія права», «Адміністративне право», «Адміністративне процесуальне право», «Цивільне процесуальне право», «Господарське право», «Кримінальне право», «Кримінальне процесуальне право», «Земельне право»,  «Міжнародне право», «Трудове право» та новини про діяльність установи. 

Також до номеру увійшли матеріали Круглого столу «Роль ЄКПЛ та практики ЄСПЛ у системі правосуддя України: досвід чверті століття та нові виклики», який приурочений до 25-ої річниці ратифікації Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Із повним текстом журналу Ви можете ознайомитись тут.

Запрошуємо авторів опублікувати власну наукову статтю у нашому фаховому журналі. Публікація статей безкоштовна.

З вимогами до наукових статей можна ознайомитись тут.

 

 Журнал “Слово Національної школи суддів України” підтвердив свою фаховість і отримав категорію “Б”

Шановні колеги, автори!

Раді повідомити вам, що черговим свідченням відповідності фахового загальнодержавного науково-практичного та науково-методичного юридичного журналу  “Слово Національної школи суддів України” високим фаховим вимогам стало те, що він успішно пройшов перереєстрацію та відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 14.05.2020 № 627 внесений до Переліку наукових фахових видань України (категорія “Б”).

Щиро дякуємо членам редакційної колегії журналу  “Слово Національної школи суддів України”, а також нашим авторам!

Довідково:

Журнал “Слово Національної школи суддів України” став фаховим в 2014 році. Так, наказом Міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2014 року № 1081 загальнодержавне науково-практичне та науково-методичне юридичне видання “Слово Національної школи суддів України” включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

 

Запрошуємо опублікувати наукову статтю у фаховому журналі “Слово НШСУ”

Національна школа суддів України запрошує бажаючих опублікувати власну наукову статтю у фаховому загальнодержавному науково-практичному та науково-методичному юридичному виданні “Слово Національної школи суддів України” (згідно із наказом Міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2014 року № 1081 журнал включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук).

Публікація статей безкоштовна. Також автору безкоштовно надсилається авторський примірник видання.

Цільовою аудиторією журналу є кандидати на посаду судді, судді, працівники органів системи правосуддя, прокуратури, адвокатури, практикуючі юристи, викладачі та студенти юридичних факультетів вищих навчальних закладів тощо.

До друку приймаються статті, що мають наукову і практичну цінність, містять глибокий самостійний аналіз сучасних проблем розвитку юридичної науки, законодавства та практики.

Після отримання від автора, стаття перевіряється редакцією видання на предмет дотримання автором формальних вимог щодо оформлення наукової статті, після чого передається на розгляд Редакційній колегії журналу для вирішення питання щодо її публікації.

Відповідальний секретар редакційної колегії:  Шамрай Оксана Василівна, начальник відділу Національної школи суддів України, к.ю.н.

тел.: (044) 597-09-28

 

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Журнал “Слово Національної школи суддів України” отримав нагороду

Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ спільно із Всеукраїнською громадською організацією “Асоціація українських правників” проведено Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання. Мета конкурсу – виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу в закладах вищої освіти юридичного профілю.

15 березня 2018 року в місті Дніпрі у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ під час проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні питання протидії злочинності у сучасних умовах: вітчизняний та зарубіжний досвід” відбулась церемонія нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання.

За результатами конкурсу, фахове загальнодержавне науково-практичне та науково-методичне юридичне видання “Слово Національної школи суддів України” нагороджене дипломом ІІІ ступеня в номінації “Періодичне видання”.